2013 m. spalio 3 d., ketvirtadienis

2013.02.03 ATSAKYMAI

Hey hey, labai šaunu, kad žmonės dar vis domisi mano blogu, ir padeda bei nori jį atgaivinti! Šiandien sugalvojau atsakyti į klausimus, tik iš karto perspėju, kad neturiu daug nuotraukų šitam kompe, tad naudosiuosi turima informacija šiame :) 

Let's go 

1.Ar parduotuvės Norvegijoje geresnės nei Lietuvoje?
1.Iš tiesų, apie šitą klausimą kartais pati pagalvoju, bet niekada nerandu tam atsakymo! Iš tikro kaip kurios. Man parduotuvės Norvegijoje savotiškos, ir viskas gan labai vienoda, banalu bet MADINGA. Kuo Lietuva nelabai gali pasižymėt :) 

2. Ar buvo tave mama užklupusią prisigėrusią?
2. Ne. Dažniausiai po vakarėlių negrįždavau namo, nenorėdama kelti triukšmo.
3.Kas tau labiausiai patiko Norvegijoje?
3. Hmmm.. Gal gamta bei pati aplinka, keliauti po pačią Norvegiją. :) Taip pat didieji Norvegijos miestai- įspudingi!
4.Studijuoti žadi Lietuvoje, ar grįžti į Norvegiją?
4. Iš tikrųjų apie tai dar labai daug stengiuosi negalvot, nors gal jau ir būtų laikas, bet.. Aš manau kad dar mano nuomonė per du metus pasikeistų tūkstančius kartų, tai tiesiog leidžiu mintims laisvai tekėti, o vėliau manau viskas išeis lengviau, ir būsiu tvirtai apsispręndusi.
5.Nuo kada mama tave pradėjo leisti į vakarėlius, ir išgerti?
5. Iš esmės vakarėliais ėmiau domėtis atsikrausčius į Norvegiją, tai buvo apie 14-15 metų.
6.Kaip mokinaisi Norvegijoje ar buvo klasėję lietuvių? Jei turi įkelk klasės nuotrauką.
6. Ne.

7.Kiek maždaug pinigų išleidi rūbams per mėnesį?
7. Tokių dalykų neskelbiu, plius tikrai neįsivaizduočiau.
8.Geriau gyventi Lietuvoje ar Norvegijoje?
8.Manau logiška, kad piniginiu atžvilgiu- Norvegijoje. Bet dėl pačios savęs niekada nenorėčiau grįžti į Norvegiją. Nebent su kuo nors iš draugų ar su draugu. Būdama viena ten tikrai gali išprotėt, beveik visi ten esantys jaučia didžiulę vienatvę. 
9.Kaip dirbai tam slidinėjimo centre Norvegijoje, ar buvo sunku? Ir aplamai, ar lengva gauti darbą 16-17 metų paaugliams?
9.Tam slidinėjimo centre vienintelis dalykas kurį reikia daryti, tai sėdėti minus laipsnyje ant kėdutės su bilietais rankose, ir laukti pravažiuojančių mašinų, kurios turi sumokėti už parkavimą. Tikrai nėra sunku, bet sėdėdama ten kelias valandas nemeluoju- nušąli visas įmanomas galūnės. 16-17 metų paaugliui Norvegijoje susirasti darbą yra vieni niekai, nes paauglys nuo 16 metų ten laikomas suaugusiu žmogum. :)

10.Ar visus būtinus daiktus parsivežus iš Norvegijos?
10. Oj neee, ten likę daugiau nei pusė mano daiktų. 
11.Kaip parsivežei šuniuką?
11. Parvežė artimi draugai, bet šuniukas deja turėjo išvykti atgal  į Norvegiją, nes aš neturiu laiko jį prižiūrėt, o ir dažnai kur nors išvykstu, nenoriu jos palikt vienos namie.:) Nors dabar, kaip mama neleido auginti kačiuko, prižadėjo vėl parvežti Mairą:D
12.Ar tiesa kad Norvegijoje labai lengva mokintis?
12. Ne. Lengva, bet nelabai. Man pvz dabar Lietuvoje žymiai lengviau, čia daugiau laisvumo mokyklose suteikiama, ir tokių nereikalingų pamokų kaip psichologijos visokios, etikos, teatrai ir t.t. Norvegijoje per pamokas mes DIRBDAVOM, o jei ir per savaitę būdavo kokia '' chill'' pamokėlė, tai jau džiaugdavomės tokia lengva diena. Žinoma, matematikos, chemijos ar fizikos lygiai ten žymiai mažesni, bet viskas pasunkėja dvigubai, kaip nesupranti visų norvegiškų žodžių.:)
Laukiu klausimų, ar pasiūlymų kitam įrašui, see ya :*

6 komentarai:

 1. o bendrauji su kari ir jordan nepasiilgai ju?:)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Va tokie irasai labai idomus buna!!

  AtsakytiPanaikinti
 3. kur klausimus rasyti?:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Irasas kuri visada gali daryt ir kuri manau visi nori matyt tai nauji daiktai, toliau galetum vel daryt irasus su outfitais kaip anksciau darei, gali dar parasyt kazka apie makiaza, makiazo priemones, arba siaip tiesiog rasyk apie savo dienas ir kelk nuotraukas:)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Klausimai:)
  Kaip tik pradėjai rašyt blogą, ta pradžia buvo sunkoka ar iškart sulaukei sekėjų?
  Mėgsti gaminti? Gal gali įkelt nuotraukų ką esi pagaminus?
  Mėgstamiausia drabužių parduotuvė?
  Ar daug laiko skiri mokslams?

  AtsakytiPanaikinti
 6. Airinga, padaryk irasa 'Everyday makeup routine' :)

  AtsakytiPanaikinti